Działalność naszej spółki obejmuje sprzedaż oraz kompleksowy serwis maszyn SOILMEC i jest częścią światowej sieci handlowo-sprzedażowej. Drugą gałęzią naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie wynajmu maszyn do prac palowych.

Biuro i magazyn znajdują się w Brzeziu k. Krakowa i zapewniają dostęp do części zamiennych oraz wsparcie techniczne dla użytkowników maszyn SOILMEC.

SOILMEC jest międzynarodowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń wykorzystywanych do głębokiego fundamentowania.

Firma została założona w 1969 roku przez Davide Trevisani jako Pali Trevisani (dziś znany jako Trevi SpA). Od momentu powstania SOILMEC projektował i produkował bezpieczne, innowacyjne, najnowocześniejsze maszyny i technologie oraz gwarantował pełne spektrum rozwiązań sprzętowych w budownictwie.

Sprzęt SOILMEC jest używany codziennie na całym świecie przy budowie mostów, wiaduktów, autostrad, tuneli, linii metra, kolei i budynków wszystkich typów. W ciągu czterech dekad działalności SOILMEC ogromnie się rozwinął. Stała modernizacja projektów, poszerzenie gamy produktów i znaczne zwiększenie zdolności produkcyjnych umacnia SOILMEC na pozycji lidera na rynku maszyn specjalistycznych.

SOILMEC jest częścią TREVI Grup, do której należą również TREVI, TREVIPark, Petreven, DRILLMEC Drilling Technologies, TREVI Energy, TREVI Geotermia.