Kolejna kotwiarka trafiła na długoterminowy wynajem dla naszego klienta firmy Geotech Rzeszów przy budowie najdłuższego tunelu w Polsce w ciągu drogi S7 tzw „Zakopianki”. Soilmec SM-20 z 2011 roku to używany sprzęt o bardzo ciekawej historii. Poprzednio pracował dla firmy Trevi przy niezwykle trudnym zadaniu podniesienia wraku statku Costa Concoridia, który uległ zatonięciu w 2012 roku. Udział w tak skomplikowanej, zakończonej sukcesem operacji jest najlepszym dowodem na to, że kotwiarki Soilmec sprostają nawet największym wyzwaniom przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Opisywany model jest wyposażony w młotek górny, podajnik dwu żerdziowy oraz pozwala na użycie takich technologii jak mikropale, kotwy, jet grouting, wiercenia rdzeniowe, odwierty drenażowe i odwierty do wody.

Na specjalne życzenie naszego klienta została doposażona w bezprzewodowe sterownie radiowe procesu wiercenia oraz przeszła gruntowny przegląd w fabryce kotwiarek Soilmec we włoskim Asolo.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą i wynajmem używanych maszyn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej.